Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Personal

Arbetsplats:

Befattning:

Sök på namn:


Adam Henström

Adam Henström - Konfirmand- och ungdomsledare

Tel: 0510-684 36
adam.henstrom@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anders Kjellqvist

Anders Kjellqvist - Komminister

Tel: 0510-684 41
anders.kjellqvist@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anki Ekman

Anki Ekman - Ekonomiassistent

Tel: 0510-684 04
anki.ekman@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anna-Lena Åstrand

Anna-Lena Åstrand - Assistent/Kantor

Tel: 0510-684 44
anna-lena.astrand@svenskakyrkan.se

Mer information »

AnnaKarin Lagerlöf

AnnaKarin Lagerlöf - Kommunikatör

Tel: 0510-684 09
annakarin.lagerlof@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anne Blomqvist

Anne Blomqvist - Diakon

Tel: 0510-684 47
anne.m.blomqvist@svenskakyrkan.se

Mer information »

Birgitta Bridholm

Birgitta Bridholm - HR handläggare

Tel: 0510-684 05
birgitta.bridholm@svenskakyrkan.se

Mer information »

Carina Berggren

Carina Berggren - Församlingspedagog

Tel: 0510-684 35
carina.berggren@svenskakyrkan.se

Mer information »

Carl-Vilhelm Malmesved

Carl-Vilhelm Malmesved - Konfirmand- och ungdomsledare

Tel: 0510-684 37
cv.malmesved@svenskakyrkan.se

Mer information »

Catrine Lundberg

Catrine Lundberg - Diakon

Tel: 0510-684 32
catrine.lundberg@svenskakyrkan.se

Mer information »

Christina Hedlund

Christina Hedlund - Körpedagog

Tel: 0510-684 48
christina.hedlund@svenskakyrkan.se

Mer information »

Christina Ivarsson

Christina Ivarsson - Vaktmästare

Tel: 0510-684 38
christina.ivarsson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Clara Linderland

Clara Linderland - Diakon

Tel: 0510-684 22
clara.linderland@svenskakyrkan.se

Mer information »

Eva Hansson

Eva Hansson - Kanslichef

Tel: 0510-684 03
eva.hansson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Gunnar Helmerson

Gunnar Helmerson - Församlingspedagog

Tel: 0510-684 34
gunnar.helmerson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Helene Hult

Helene Hult - Församlingspedagog

Tel: 0510-684 25
helene.hult@svenskakyrkan.se

Mer information »

Joel Berglund

Joel Berglund - Vaktmästare

Tel: 0510-684 08
joel.berglund@svenskakyrkan.se

Mer information »

Johan Söllscher

Johan Söllscher - Vaktmästare

Tel: 0510-684 28
johan.sollscher@svenskakyrkan.se

Mer information »

Jonny Isaksson

Jonny Isaksson - Vaktmästare

Tel: 0510-684 14
jonny.isaksson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Josefin Creutzer

Josefin Creutzer - Kantor

Tel: 0510-684 33
josefin.creutzer@svenskakyrkan.se

Mer information »

Karin Enerbäck

Karin Enerbäck - Kyrkoherde

Tel: 0510-684 01, 073- 274 74 50
karin.enerback@svenskakyrkan.se

Mer information »

Karin Svensson

Karin Svensson - Assistent

Tel: 0510-684 10
karin.i.svensson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Karolina Hedlund Carlsson

Karolina Hedlund Carlsson - Sjukhuspräst

Tel: 0510-684 02
karolina.hedlund.carlsson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Lars Tivemo

Lars Tivemo - Komminister

Tel: 0510-684 31
lars.tivemo@svenskakyrkan.se

Mer information »

Lars Hernqvist

Lars Hernqvist - Organist

Tel: 0510-684 23
lars.hernqvist@svenskakyrkan.se

Mer information »

Malin Nordh Jonsson

Malin Nordh Jonsson - Dramapedagog

Tel: 0510-684 24
malin.nordh.jonsson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Maria Dufberg

Maria Dufberg - Pastorsadjunkt

Tel: 0510-684 06
maria.dufberg@svenskakyrkan.se

Mer information »

Mats Bengtsson

Mats Bengtsson - Komminister

Tel: 0510-684 21
mats.bengtsson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Stephen Craig

Stephen Craig - Organist

Tel: 0510-684 43
stephen.craig@svenskakyrkan.se

Mer information »