Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Personal

Arbetsplats:

Befattning:

Sök på namn:


Anders Kjellqvist

Anders Kjellqvist - Komminister

Tel: 0510-684 41
Fax: 0510-684 46
anders.kjellqvist@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anita Ingvarsdotter

Anita Ingvarsdotter - Komminister

Tel: 0510-684 02
Fax: 0510-684 11
anita.ingvarsdotter@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anki Ekman

Anki Ekman - Ekonomiassistent

Tel: 0510-684 04
Fax: 0510-684 11
anki.ekman@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anna Enlund

Anna Enlund - Vaktmästare

Tel: 0510-684 08
anna.enlund@svenskakyrkan.se

Mer information »

Anna-Lena Åstrand

Anna-Lena Åstrand - Assistent/Kantor

Tel: 0510-684 44
Fax: 0510-684 46
anna-lena.astrand@svenskakyrkan.se

Mer information »

AnnaKarin Lagerlöf

AnnaKarin Lagerlöf - Kommunikatör

Tel: 0510-684 09
annakarin.lagerlof@svenskakyrkan.se

Mer information »

Birgitta Bridholm

Birgitta Bridholm - HR handläggare

Tel: 0510-684 05
Fax: 0510-684 11
birgitta.bridholm@svenskakyrkan.se

Mer information »

Carina Berggren

Carina Berggren - Församlingspedagog

Tel: 0510-684 35
Fax: 0510-676 78
carina.berggren@svenskakyrkan.se

Mer information »

Carl-Vilhelm Malmesved

Carl-Vilhelm Malmesved - Konfirmand- och ungdomsledare

Tel: 0510-684 37
cv.malmesved@svenskakyrkan.se

Mer information »

Catrine Lundberg

Catrine Lundberg - Diakon

Tel: 0510-684 32
Fax: 0510-676 78
catrine.lundberg@svenskakyrkan.se

Mer information »

Christina Hedlund

Christina Hedlund - Körpedagog

Tel: 0510-684 48
Fax: 0510-684 46
christina.hedlund@svenskakyrkan.se

Mer information »

Christina  Johansson

Christina Johansson - Förvaltningsassistent

Tel: 0510-684 00
Fax: 0510-684 11
christina.d.johansson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Christina Ivarsson

Christina Ivarsson - Vaktmästare

Tel: 0510-684 38
christina.ivarsson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Clara Linderland

Clara Linderland - Diakon 50%

Tel: 0510-68422
clara.linderland@svenskakyrkan.se

Mer information »

Elin Kjell

Elin Kjell - Diakon

Tel: 0510-684 42
Fax: 0510-684 46
elin.kjell@svenskakyrkan.se

Mer information »

Eva Hansson

Eva Hansson - Kanslichef

Tel: 0510-684 03
Fax: 0510-684 11
eva.hansson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Gunnar Helmerson

Gunnar Helmerson - Församlingspedagog

Tel: 0510-684 34
Fax: 0510-676 78
gunnar.helmerson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Hanna Åberg

Hanna Åberg - Kyrkomusiker

Tel: 0510-68423
hanna.aberg@svenskakyrkan.se

Mer information »

Helene Hult

Helene Hult - Församlingspedagog

Tel: 0510-684 25
helene.hult@svenskakyrkan.se

Mer information »

Jonny Isaksson

Jonny Isaksson - Vaktmästare

Tel: 0510-684 28
jonny.isaksson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Josefin Creutzer

Josefin Creutzer - Kantor

Tel: 0510-684 33
Fax: 0510-676 78
josefin.creutzer@svenskakyrkan.se

Mer information »

Karin Nelson

Karin Nelson - Organist

Tel: 0510-684 43
Fax: 0510-684 70
karin.nelson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Karin Enerbäck

Karin Enerbäck - Kyrkoherde

Tel: 0510-684 01, 073- 274 74 50
Fax: 0510-684 11
karin.enerback@svenskakyrkan.se

Mer information »

Karin Svensson

Karin Svensson - vaktmästare

Tel: 0510-684 10
karin.i.svensson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Lars Tivemo

Lars Tivemo - Komminister

Tel: 0510-684 31
lars.tivemo@svenskakyrkan.se

Mer information »

Malin Nordh Jonsson

Malin Nordh Jonsson - Dramapedagog

Tel: 0510-684 24
Fax: 0510-684 70
malin.nordh.jonsson@svenskakyrkan.se

Mer information »

Mats Bengtsson

Mats Bengtsson - Komminister

Tel: 0510-684 21
mats.bengtsson@svenskakyrkan.se

Mer information »